Izzó 12V/55W/H7 2db/+100% 5000K Osram Cool Blue Intense Nextgen 64210CBN
A webáruház kínálata eltérhet az üzlet kínálatától.
  • Elérhetőség: Készleten
  • Gyártó: Osram
  • Termékkód: AF102168
  • Mennyiségi egység: pár
  • EAN: 4062172387538
6 970Ft
Nettó ár: 5 488Ft
  • Előző 30 nap legalacsonyabb ára: 6 970Ft
    Műszaki jellemzők
    • Foglalattípus: H7
    • Feszültség: 12 V
    • Névleges teljesítmény: 55 W
    • Maximális teljesítményfelvétel: 58 W
    • Színhőmérséklet: akár 5000 K (extra fehér, LED-hatású)
    • Fényáram: kb. 1500 lumen (±10%)
    • Technológia: halogén, kékített üveggel
    • Fénykép: fókuszált, nagy kontrasztú
    • Lámpa kialakítása: ezüst sapka, modern optikai megjelenés
    • Élettartam: halogén technológiához mérten optimális (B3 / Tc értékekkel)
    • Kompatibilitás: minden H7 foglalatú járművel
    • Beszerelés: átalakítás nélkül, gyári csatlakozóval
    • Színhatás: LED-szerű fehér fény halogén alapokon
    • Hőállóság: speciálisan edzett kvarcüveg
    • Kiszerelés: párban
    • Tápellátás: 12 V